Google Nexus 5 lze nyní pořídit za cenu již od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Hlasový příkaz "OK Google" funguje v ČR

Před pár dny se některým uživatelům Nexusu 5 zpřístupnil hlasový příkaz "OK Google", který spustí Google Now v režimu, kdy je možné dále mluvit a telefon Vás poslouchá. Doposud tato funkce byla dostupná jen v USA a dalších jiných zemích, než je Česká Republika.

Máme parametry a fotografie Nexusu 6

Za nedlouho má být představen Nexus 6 spolu s novým Androidem L. Máme pro Vás první render tohoto očekávaného phabletu spolu s parametry. Tento zajímavý únik zveřejnil autor, který na Twitteru dříve publikoval pod přezdívkou @evleaks. Možná i proto se dá tato informace považovat za věrohodnou.

Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky >>

Návod k instalaci Androidu L na Nexus 5

Google na své konferenci Google I/O opět představil novou verzi svého operačního systému, který tentokrát nese označení Android L. Nová verze sebou přináší celou řadu novinek a vylepšení, tou asi nejzásadnější a nejviditelnější změnou je přepracované uživatelské rozhraní. Pokud si chcete nový systém na svém Nexusu 5 vyzkoušet již dnes, máme pro vás návod.

Google uvolnil aktualizace Androidu 4.4.3 pro Nexus 5

Google nedávno odstartoval aktualizaci Androidu na verzi 4.4.3, která opravuje několik chyb a přináší drobné změny. Aktualizace se nejdříve týkala zařízení od amerického operátora T-mobile, později se aktualizace rozšířila i na další zařízení v zámoží. V těchto dnech přichází aktualizace v etapách i k nám.