Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Červený Nexus 5 potvrzen

Nedávno jsme Vás informovali o možném červeném Nexusu 5, který by se mohl dostat do prodeje. Nyní se na Twitteru Evleaks objevila oficiální tisková fotografie tohoto mobilního telefonu. Líbila by se Vám takováto červená? Nám rozhodně ano.

Kdo bude výrobcem dalšího Nexusu 6?

Podle posledních zpráv to vypadá, že bude dalším rokem představen poslední Nexus s označením Nexus 6. Google už prý nechce dále vyvíjet další telefony a spíše se zaměří na komerční modely v edici Google Edition. Dále byla Lenovu prodána mobilní divize značky Motorola. Kdo tedy vyrobí další Nexus 6?

Galaxy Gear a Nexus 5 spolu dokáží fungovat

Po vydání chytrých hodinek Samsung Galaxy Gear bylo jasné, že podporovaná zařízení budou pouze od firmy Samsung. Pokud ale vlastníte Google Nexus 5 a chtěli byste hodinky spárovat s tímto telefonem, rozhodně čtěte dále. Na jednom zahraničním webu se totiž objevil zajímavý návod.

Google Nexus 5 se daří, na úkor LG G2

O Google Nexus 5 je opravdu veliký zájem. Telefon nabízí velmi dobré specifikace, čistý android a v zemích, kde je dostupný skrze Google Play, ho je možné pořídit i za vynikající cenu. Komu se ale podle všeho moc nedaří, je LG G2, ze kterého Google Nexus 5 vychází.