Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Google vydal aktualizaci na Android 4.4.2

Nejsou to ani dva týdny od doby, kdy Google vydal aktualizaci svého nového operačního systému Android 4.4.1 a již je tu nová verze 4.4.2, která přináší řadu zajímavých oprav a vylepšení. V novince naleznete i odkaz na návod pro manuální aktualizaci vašeho zařízení.

Android 4.4 má problém s přehráváním videií

Podle analýzy finské společnosti OptoFidelity má nová verze operačního systému Android 4.4 KitKat větší problémy s přehráváním videí než jeho předchůdce Android 4.3 Jelly Bean. Kvalita přehrávaného videa v Androidu 4.4 může být až několikanásobně horší než na starší verzi Androidu.

Google aktualizuje Nexus 5 na Android 4.4.1

Google dnes začal aktualizovat zařízení Nexus 5 na nejnovější verzi svého operačního systému Android 4.4.1 KitKat. Aktualizace v prvé řadě řeší problémy s fotoaparátem, především pak automatické zaostřování, expozici, vyvážení bílé barvy, rychlost pořizování snímků a další.

Android 4.4.1 už je skoro tady

Už při představení Androidu 4.4 se spekulovalo o verzi 4.4.1, která má přinést pár novinek a vylepšení. Dnes už známe i kódové označení nové verze - KOT49E. Znamená to, že už je aktualizace na spadnutí?

Projekt Svelte jako Androidu 4.4 KitKat

S novou verzí operačního systému Android 4.4 KitKat byl představen i nový projekt Svelte. Jedná se o následovníka projektu Butter, který byl představen v Androidu 4.1 a měl výrazně zrychlit běh systému. Za oběma projekty stojí Dave Burke, který nyní projekt Svetlu detailně popsal.

Pěkné reklamy na Nexus 5

Nexus 5 je velice povedený mobilní telefon a zaslouží si i kvalitní reklamy, které Google dnes zveřejnil na internet. Důraz se klade především na fotografické schopnosti této novinky. Pojďte se podívat.

Probuzení Nexusu 5 poklepáním na displej

Díky vývojářům z xda developers si můžete na svém novém Nexusu 5 zprovoznit funkci probuzení telefonu dvojitým poklepáním na displej. Podobnou funkcí disponují již Nokia Lumia 1020 nebo LG G2. Vy si jí můžete na Nexusu 5 zprovoznit díky tzv. custom kernelům.