Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Přehled příkazů pro asistenta Google Now

Je tomu již déle, co Google přišel se svým asistentem pro Android Google Now. Tento pomocník by nám měl přinášet relevantní informace, vždy když je zrovna potřebujeme. S představením nového Nexusu 5 s Androidem 4.4 KitKat se Google Now dočkal značného rozšíření a hlubší integrace. My vám přinášíme přehled podporovaných příkazů.

Barevné obaly pro Nexus 5 v Play Sotre

Google právě ve svém obchodu Google Play Store zahájil prodej nových barevných obalů na svůj nový Nexus 5. Obaly jsou dostupné ve dvou variantách. Dostupné jsou v sekci zařízení, do které bohužel zatím nemáme přístup, ale lze si je zakoupit například v sousedním Německu.

Bezdrátová nabíječka pro Nexus 5 konečně k dispozici

Google Nexus 5 se už nějaký ten pátek prodává. Všichni ale museli čekat až do dnes na novou originální bezdrátovou nabíječku, která na sobě má právě logo Nexus. Pokud si myslíte, že tato nabíječka bude fungovat jen s Nexusem 5, pletete se. Výrobek totiž splňuje QI normu a je kompatibilní s mnoha telefony, které QI podporují.

Stav baterie v procentech v Androidu 4.4

Již dlouhou dobu se čistému Androidu vytýká, že zobrazuje pouze grafické znázornění stavu baterie. Pokud chcete zjistit procentuální stav, tak se musíte dostat až do nastavení. To je ovšem velmi zdlouhavé a nepraktické. V Androidu 4.4 však můžete aktivovat stav baterie v procentech a to bez rootu.

Nexus 8 na fotografii nebyl skutečný

Před pár dny se objevili spekulace ohledně nového tabletu, který by mohl být novým 8 palcovým Nexusem. Spekulace se zakládali na snímcích, které přinesl Android.com, na kterých byl neznámí tablet. Ten vypadal jako Nexus 7, ale byl větší. Nyní se ukazuje, že fotografie byla podvrh.

Oprava problémů s hlasitostí

Poté, co si několik majitelů nového Nexusu 5 stěžovalo na problémy s hlasitostí Google oznámil, že již pracuje na nápravě. Ta by měla přijít společně s opravou fotoaparátu v nové subverzi operačního systému Android 4.4.1 KitKat.

Vylepšení fotoaparátu Nexusu 5

Pokud nejste spokojeni s kvalitou fotografií Nexuse 5 a nechce se Vám čekat na oficiální update Androidu, který by měl kvalitu fotek popostrčit kupředu, máme pro Vás tip na zajímavý patche, který výrazně vylepší pořízené fotografie i videa. Stačí stáhnout a flashnout.