Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Co přinese aktualizace Androidu 4.4.1?

Google Nexus 5 je první mobilní telefon s Androidem KitKat 4.4. Jako je tomu vždy, i v tomto novém Androidu je pár chybiček, které je potřeba opravit. Android 4.4.1 by měl být pro Nexus 5 k dispozici už za chvíli. Pojďte se podívat na to, co by mohlo být vylepšeno.

Všechny Nexusy proti sobě v testu rychlosti

Google Nexus 5 od firmy LG je už týden představen na veřejnosti. Za tu dobu se na internetu objevilo spoustu recenzí a zajímavých videí s tímto telefonem. Přinášíme Vám proto video, na kterém je vidět porovnání rychlostí všech Nexusů od modelu One až po nový model Nexus 5.

Drop test s Nexusem 5

Známý zahraniční server AndroidAuthority nám přináší další drop test, tentokrát s novým Nexusem 5. Na video se můžete podívat v novince. Nexus 5 v něm byl několikrát upuštěn na zem. V testu nedopadl nijak zvlášť dobře, proto si raději na svůj přístroj dávejte pozor, nemuseli by jste ho po pádu poznat.

Dočkáme se nového tabletu Google Nexus 8?

Google teprve minulý týden představil nový telefon Google Nexus 5, který se za jeden víkend téměř vyprodal. Nyní se však již objevují spekulace o dalším připravovaném zařízení do rodiny Nexusů. Mělo by se jednat o 8 palcový tablet, který se objevil na fotografii z oficiálních stránek Androidu.

Nexus 5 téměř všude vyprodaný

Je vidět, že je o nový Nexus 5 enormní zájem. Jeden den byl představen a další den je z něj nedostatkové zboží. V americkém Play Store je momentálně k dispozici jen 32 GB varianta. 16 GB verze Nexusu 5 šla na dračku ve všech zemích. V česku jsou všechny Nexusy vyprodány.

Nexus 5 z USA neumí Evropské LTE

Určitě víte, že se dá Nexus 5 zakoupit v zahraničí za nižší cenu, než v České Republice. Nejvýhodnější je samozřejmě nakupovat v USA, kde za 16 GB variantu dáte jen 349 dolarů, což je v přepočtu přibližně 6980 Kč. 32 GB varianta stojí 399 dolarů - tedy 7980 Kč. Pokud se tedy rozhodnete pro dovoz z USA, ušetříte. Má to ale jeden háček, kterým je podpora LTE.

Nexus 5 v ČR v prodeji již dnes

Teprve včera nám Google konečně představil nový Nexus 5. A již dnes výrobce Nexusu, společnost LG, na své dnešní tiskové konferenci oznámila podrobnosti ohledně zařízení, jeho začátku prodeje v České republice a hlavně o ceně. Ta přesahuje až 11 tisíc.