Google Nexus 5 lze nyní pořídit za cenu již od 5 490 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Co přinese aktualizace Androidu 4.4.1?

Google Nexus 5 je první mobilní telefon s Androidem KitKat 4.4. Jako je tomu vždy, i v tomto novém Androidu je pár chybiček, které je potřeba opravit. Android 4.4.1 by měl být pro Nexus 5 k dispozici už za chvíli. Pojďte se podívat na to, co by mohlo být vylepšeno.

Všechny Nexusy proti sobě v testu rychlosti

Google Nexus 5 od firmy LG je už týden představen na veřejnosti. Za tu dobu se na internetu objevilo spoustu recenzí a zajímavých videí s tímto telefonem. Přinášíme Vám proto video, na kterém je vidět porovnání rychlostí všech Nexusů od modelu One až po nový model Nexus 5.

Drop test s Nexusem 5

Známý zahraniční server AndroidAuthority nám přináší další drop test, tentokrát s novým Nexusem 5. Na video se můžete podívat v novince. Nexus 5 v něm byl několikrát upuštěn na zem. V testu nedopadl nijak zvlášť dobře, proto si raději na svůj přístroj dávejte pozor, nemuseli by jste ho po pádu poznat.

Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 5 490 Kč. Zobrazit nabídky >>

Dočkáme se nového tabletu Google Nexus 8?

Google teprve minulý týden představil nový telefon Google Nexus 5, který se za jeden víkend téměř vyprodal. Nyní se však již objevují spekulace o dalším připravovaném zařízení do rodiny Nexusů. Mělo by se jednat o 8 palcový tablet, který se objevil na fotografii z oficiálních stránek Androidu.

Nexus 5 téměř všude vyprodaný

Je vidět, že je o nový Nexus 5 enormní zájem. Jeden den byl představen a další den je z něj nedostatkové zboží. V americkém Play Store je momentálně k dispozici jen 32 GB varianta. 16 GB verze Nexusu 5 šla na dračku ve všech zemích. V česku jsou všechny Nexusy vyprodány.

Nexus 5 z USA neumí Evropské LTE

Určitě víte, že se dá Nexus 5 zakoupit v zahraničí za nižší cenu, než v České Republice. Nejvýhodnější je samozřejmě nakupovat v USA, kde za 16 GB variantu dáte jen 349 dolarů, což je v přepočtu přibližně 6980 Kč. 32 GB varianta stojí 399 dolarů - tedy 7980 Kč. Pokud se tedy rozhodnete pro dovoz z USA, ušetříte. Má to ale jeden háček, kterým je podpora LTE.

Nexus 5 v ČR v prodeji již dnes

Teprve včera nám Google konečně představil nový Nexus 5. A již dnes výrobce Nexusu, společnost LG, na své dnešní tiskové konferenci oznámila podrobnosti ohledně zařízení, jeho začátku prodeje v České republice a hlavně o ceně. Ta přesahuje až 11 tisíc.