Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Co je nového v Androidu 4.4 KitKat?

Konečně byl představen Google Nexus 5 a s ním na trh přichází i Android 4.4 KitKat. V tomto článku Vám přinášíme kompletní seznam novinek, který Android 4.4 má. Musíme říci, že se nám nové funkce velice líbí, pojďte se podívat i Vy.

Google Nexus 5 konečně oficiálně představen

Google si s námi dlouho hrál a napínal nás. Nyní jsme se konečně dočkali. Google s LG dnes oficiálně představili novou generaci svého referenčního zařízení Nexus. Jedná se již o pátou generaci tohoto zařízení s čistou verzí nového operačního systému Android 4.4 KitKat.

Unikly další živé fotografie

Aby toho nebylo málo, na internetu se ukázaly další fotky Nexusu 5 v černém barevném provedení. Fotky pochází z Tchaj-wanu a zobrazené zařízení je opravdu Nexus 5 - nejspíše nějaký prototyp, na zadní straně totiž není nápis Nexus.

Nexus 5 byl měl být nakonec představen 31.říjen

Mnozí již určitě netrpělivě očekávají nový Nexus 5. O jeho představení se dlouho spekuluje a očekávalo se, že bude představen v průběhu října. Prozatím se ani jedno datum, o kterých se spekulovalo, nepotvrdilo. Nyní to vypadá, že se konečně dočkáme a to již za pár dnů 31.října 2013.