Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 Novinky

Nexus 5 pomalu klepe na dveře a proto Vám přinášíme aktuální novinky, kde se dočtete, jak to s tímto telefonem vypadá. Sledujte tuto stránku a buďte v obraze. Přečtěte si Vše aktuální o novém Nexusu 5 právě zde.

Nové detailní fotografie Nexusu 5

Představení Nexusu 5 je již na spadnutí. V poslední době se sice objevilo pár informací, ale stále toho moc nevíme. Nyní na internet unikli detailní fotografie Nexusu 5. Nyní je tedy 100% jasné, že výrobcem nového Nexusu bude opět společnost LG. Nepotvrdili se tak spekulace o Motorole.

Nexus 5 na videu přímo od Google

Již brzy by měl být představen nový Nexus páté generace, konkrétně se pak hovoří o říjnu. Do nedávna se množili spekulace o výrobci, nyní to však vypadá jasně na společnost LG, která pro Google vyráběla i předchozí Nexus 4. Nyní byl Nexus 5 poprvé zachycen na videu.

Řada telefonů Nexus aneb jak šel čas

Nový Nexus 5 je skoro na spadnutí, internet je plný spekulací a každý dychtivě hltá každou novou informaci o dalším v řadě Nexusů - o páté generaci tohoto mobilního telefonu. Pojďme se ale společně poohlédnout zpátky na všechny modely této slavné řady. Začneme v roce 2010 modelem Nexus One a projedeme celou linií až k poslednímu Nexusu 5, který spatří světlo světa toto září.

Vyrobí nakonec Nexus 5 LG?

Není tomu ani týden, co Taylor Wimberli na svém profilu na Google+ zveřejnil příspěvek, ve kterém prorokoval, že nový Nexus 5 nevyrobí LG, jak se původně spekulovalo, ale Google vlastněná Motorola. Tento krok se zdál být logický, proto ihned vystřídal spekulace o tom, že nový Nexus bude právě z dílen LG. Nyní se opět vše obrací o 360°.

Vyplatí se custom ROM pro telefony Nexus?

Telefony řady Nexus jsou proslavené hlavné díky tomu, že mají čistý operační systém Android bez grafických nadstaveb a softwarových úprav. Mnoho uživatelů si život bez čistého Androidu nedokáže představit. Sám vlastním LG Nexus 4 a přesto jsem se rozhodl vyzkoušet custom ROM. Rád bych se s Vámi podělil o své poznatky.

Nexus 5 zachycen na rendrech

Nedávno byl americkým úřadem FCC schválen nový mobilní telefon, který nese označení LG D820, podle všeho by se mělo jednat o kódové označení nového Nexusu 5. To by znamenalo, že představení toho telefonu je opravdu na spadnutí.