Google Nexus 5X lze nyní pořídit v 17 českých obchodech za cenu již od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5X Novinky

Pojďte si přečíst nejnovější novinky o mobilním telefonu Google Nexus 5X. Snažíme se pravidelně přispívat a přesto psát jen to nejdůležitější. Nexus 5X se povedl a proto ho budeme mít ještě dlouho v hledáčku.

Nexus 6P v česku zatím nebude

Podle posledních informací se s Nexusem 6P v České Republice zatím bohužel nepočítá. Proč? Pro Google tento telefon vyrábí firma Huawei, která chce veškerou pozornost nasměrovat na svůj nový model Mate S. Nexus 6P se tedy nebude oficiální cestou prodávat v zemích, kde nefunguje Google Store.

Před 5 dny Android oslavil narozeniny

Přesně před 5 dny operační systém Android, oslavil již 8. narozeniny. Tento operační systém, který můžeme najít nejen ve smartphonech a tabletech, ale i v nositelné elektronice, televizích, nebo autech, je tu s námi už takovou dobu. Je důvod slavit?

Google Maps s podporou offline hledání a další novinky

Nová verze Google Map bude podporovat offline režim, ve kterém budete moci vyhledávat a používat navigaci. Tato funkce nám v mapách dlouho chyběla a máme opravdovou radost, že to firmu Google napadlo a že jsme se konečně dočkali. Pokud nechcete čekat na oficiální aktualizaci, můžete si stáhnout instalační APK balíček.

Nexus 5X jde do prodeje nejen v ČR

Konečně jsme se dočkali informací o dostupnosti nového Nexusu 5X oficiální cestou pro Českou Republiku. Datum startu prodeje je naplánovaný na 9. listopadu pod taktovkou společnosti LG. Tento mobilní telefon to ale nebude mít snadné hlavně díky vyšší ceně.

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 6P lze jednošu zlomit

Jeden z uživatelů YouTube zveřejnil video, na kterém vzal Nexus 6P a celkem jednoduše jej zlomil. Testy výdrže telefonů, nebo-li tzv. crash testy, jsou v poslední době celkem populární. Ale není to levná sranda, tak doporučujeme je nenapodobovat.