Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 6 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a aktuality, které se týkají mobilního telefonu Google Nexus 6. Novinky píšeme pravidelně a proto Vám neunikne nic důležitého. Nexus 6 je zařízení, které nás jednoduše nenechá spát.

Nové kryty Skrillex Live Case pro Nexus 5, Nexus 6 a další

Společnost Google připravila ve spolupráci se Skrillexem nové kryty pro své modely Nexus 5, Nexus 6 a také pro zařízení, které nabízí ve svém obchodě v zahraničí - tedy pro Galaxy S5, Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Kryty jsou dostupné zatím jen v obchodě Google Play v sekci zařízení, které se Česká Republika snad brzy dočká také.

Hyperlapse videa nejen pro Nexusy

Microsoft tento týden vydal Android a Windows Phone aplikaci pro natáčení hyperlapse videí. Co že to vlastně je? Zjednodušeně stabilizovaná zrychlená videa, která vypadají doslova fantasticky. Pojďte se podívat na ukázky.

Nový Android M bude představen na Google I/O 2015

Teprve nedávno došlo k uvolnění nové verze operačního systému Android 5 Lollipop. Výrobci na něj začali aktualizovat své vlajkové lodě a aktualizační vlna není rozhodně u konce. Google už nám poskytl první střípky informací, podle kterých by nám letos na konferenci Google I/O měla být představena další nová verze.

Známe parametry Nexusu X

Představení nového Nexusu X se pomalu blíží a na internetu to vře. Objevují se nové spekulace a zajímavé informace, které postupně odkrývají tajemství dosud nepředstaveného nástupce Nexusu 5. Nedávno byly na internetu zveřejněny technické parametry tohoto mobilního telefonu a tak se s radostí podělíme. Ve zkratce: Nexus X bude opravdu perfektní mobil.