Google Nexus 6 lze nyní pořídit za cenu již od 11 150 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 6 Novinky

Na této stránce naleznete novinky a aktuality, které se týkají mobilního telefonu Google Nexus 6. Novinky píšeme pravidelně a proto Vám neunikne nic důležitého. Nexus 6 je zařízení, které nás jednoduše nenechá spát.

Nové kryty Skrillex Live Case pro Nexus 5, Nexus 6 a další

Společnost Google připravila ve spolupráci se Skrillexem nové kryty pro své modely Nexus 5, Nexus 6 a také pro zařízení, které nabízí ve svém obchodě v zahraničí - tedy pro Galaxy S5, Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Kryty jsou dostupné zatím jen v obchodě Google Play v sekci zařízení, které se Česká Republika snad brzy dočká také.

Hyperlapse videa nejen pro Nexusy

Microsoft tento týden vydal Android a Windows Phone aplikaci pro natáčení hyperlapse videí. Co že to vlastně je? Zjednodušeně stabilizovaná zrychlená videa, která vypadají doslova fantasticky. Pojďte se podívat na ukázky.

Zaujal vás Google Nexus 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 150 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový Android M bude představen na Google I/O 2015

Teprve nedávno došlo k uvolnění nové verze operačního systému Android 5 Lollipop. Výrobci na něj začali aktualizovat své vlajkové lodě a aktualizační vlna není rozhodně u konce. Google už nám poskytl první střípky informací, podle kterých by nám letos na konferenci Google I/O měla být představena další nová verze.

Známe parametry Nexusu X

Představení nového Nexusu X se pomalu blíží a na internetu to vře. Objevují se nové spekulace a zajímavé informace, které postupně odkrývají tajemství dosud nepředstaveného nástupce Nexusu 5. Nedávno byly na internetu zveřejněny technické parametry tohoto mobilního telefonu a tak se s radostí podělíme. Ve zkratce: Nexus X bude opravdu perfektní mobil.