Android N ponese číslovku 7, alespoň podle Samsungu

Informace byla zahrnuta v seznamu změn v SDK pro „multi-window“ řešení od Samsungu. Na začátku tohoto roku pak byla uvolněna verze Android N Developer Preview. Téměř ihned se rozhořely již klasické dohady nad slovním a číselném označení nové verze Androidu.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 875 Kč. Porovnat obchody.

Nový Android bude představen v květnu na konferenci pro vývojáře Google I/O. Podle Samsungu a jeho interního označení nese nový Android název „Android N (7.0)“. Právě číslo verze dává tušit, že nová celočíselná verze bude významná. Už verze Androidu 4.4 KitKat byla doprovázena obrovským humbukem kolem číslování. Veřejnost již tenkrát očekávala verzi 5.0. Google již ale asi věděl, jakým směrem se bude ubírat následující verze (Lollipop), a tak se číslo KitKatu změnilo jen za tečkou. Lollipop potom přinesl novinek mnohem více.

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Android N ponese číslovku 7, alespoň podle Samsungu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky >>