Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Bezdrátová nabíječka pro Nexus 5 konečně k dispozici

Google Nexus 5 se už nějaký ten pátek prodává. Všichni ale museli čekat až do dnes na novou originální bezdrátovou nabíječku, která na sobě má právě logo Nexus. Pokud si myslíte, že tato nabíječka bude fungovat jen s Nexusem 5, pletete se. Výrobek totiž splňuje QI normu a je kompatibilní s mnoha telefony, které QI podporují.

Tato bezdrátová nabíječka je momentálně dostupná v zahraničí a do České Republiky se má také co nevidět dostat. Výhodou je, že bude pracovat s Nexusem 4, 5 i 7. K tomu samozřejmě můžete připočítat všechny zařízení, které podporují standart QI - momentálně skoro všechny mobilní telefony, které nabízejí bezdrátové nabíjení.

Pokud chcete tuto bezdrátovou nabíječku používat se svým telefonem, ale nemáte zrovna Nexus od Google, doporučujeme zajít do obchodu a vše si vyzkoušet. Stalo se nám totiž, že i přes podporu QI nabíječka nefungovala - možná šlo ale o náhodu.

Bezdrátová nabíječka Google

Cena této nabíječky pro Nexus 5 je stanovena na 49,99 USD. Po přepočitání na naši měnu to vychází přibližně na 1000 Kč. Bohužel cena bude určitě vyšší, protože se u nás vše odvíjí od Eura, které Google záhadným způsobem staví na úroveň Dolaru. Abychom to vysvětlili, například Nexus 5 se prodává v USA za 349 USD a v Německu za 349 EUR. Každý si pak může spočítat cenový rozdíl díky odlyšnostem v kurzu.

Odhadujeme proto cenu na 1100-1300 Kč. Až bude tato nabíječka skladem a dostupná v nějakém českém obchodě, dáme Vám včas vědět.

Názory k novince Bezdrátová nabíječka pro Nexus 5 konečně k dispozici

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -