Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Chcete barevný Nexus 5? Možná se brzy dočkáte

Nedávno se na internetu objevilo pár nových barevných variant Nexusu 5. V současnosti si můžete zakoupit pouze černou a bílou verzi. Google si pravděpodobně uvědomuje, že je to celkem nuda. Proto se pravděpodobně chystají různé barevné varianty. Pojďte se podívat.

Zahraničnímu webu PhoneArena se podařilo získat video i screenshot Obchodu Play, ve kterém byl Nexus 5 k dispozici v různých barevných variantách. Konkrétně se jednalo o barvy vínová, oranžová, žlutá, zelená, modrá a fialová. Na výběr samozřejmě zůstává černá a bílá verze.

Nexus 5 colors

Bohužel se Google k novým barvám Nexusu 5 nijak nevyjádřil. Budeme si muset počkat na oficiální potvrzení - a doufáme, že se tomu tak opravdu stane. Podle nás je to více než jisté. Proč by si jinak firma Google dala tu práci a zveřejnila by svoji novou barevnou nabídku Nexusů na webu? Určitě se jednalo o nechtěnné spuštění nové verze stránky Nexusu 5, která se měla zveřejnit až když bude nabídka aktuální.

Google prostě podle nás opravdu něco chystá. Jak už jsme psali, nic není potvrzeno a bude se muset čekat. Jaká barva Nexusu 5 by se Vám nejvíce líbila? Za nás by to byla vínová a modrá žlutá varianta. Žlutá barva přitom není nějak extrémně výrazná, ale vzpomeňte na Lumii 520, které tato barva perfektně sedla.

Názory k novince Chcete barevný Nexus 5? Možná se brzy dočkáte

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -