Dočkáme se nového tabletu Google Nexus 8?

Google teprve minulý týden představil nový telefon Google Nexus 5, který se za jeden víkend téměř vyprodal. Nyní se však již objevují spekulace o dalším připravovaném zařízení do rodiny Nexusů. Mělo by se jednat o 8 palcový tablet, který se objevil na fotografii z oficiálních stránek Androidu.

Pořiďte si Google Nexus 5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 3 490 Kč. Porovnat obchody.

V současnosti se rodina Nexusů skládá z nového mobilního telefonu Nexus 5, který Google ve spolupráci s LG představil ve čtvrtek. Dále je zde 7 palcový tabletu Nexus 7 II (Nexus 7 2013)  a poměrně veliký desetipalcový Nexus 10.

S telefon Nexus 5 Google podle všeho slaví velký úspěch, protože je o něj velký zájem. To samé platí o předhozí i současné generaci Nexusu 7. Pouze Nexus 10 nebyl tak velkým hitem, jak by si Google přál. Je to způsobeno především tím, že je Nexus 10 dražší zařízení a o Nexusy je velký zájem především kvůli cenové politice Google. Ten se nesnaží vydělávat na prodeji samotných zařízení, ale na obsahu, který do těhto zařízení dodává skrze svůj obchod Google Play.

Google Nexus 8

Nyní se na oficiálním webu operačního systému Android objevila fotografie s neznámým asi 8 palcovým tabletem, na kterém běží nová verze Androidu 4.4 KitKat. Lze tedy předpokládat, že pro nás Google chystá ještě 8 palcový tablet Nexus,. který vyplní prázdné místo mezi Nexusy 7 a 10. Lze očekávat, že případné představení proběhne ještě před Vánocemi. Měly by jste o takové zařízení za příměřenou cenu zájem?

Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Dočkáme se nového tabletu Google Nexus 8?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky >>