Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google by měl začátkem října představit nové Nexusy

Nějakou dobu už na internetu prosakuje zpráva, že Google již nehodlá pokračovat ve své modelové řadě referenčních zařízení Nexus. Letos bychom se tak prý měli dočkat telefonů z řady Pixel, které by měli navázat na stejnojmenné prémiové tablety a chromebooky.

Pořiďte si Google Nexus 6P v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 899 Kč. Porovnat obchody.

K představení nových zařízení by mělo dojít již 4. října 2016, tedy už za pár dní. Firma to sice zatím oficiálně nepotvrdila, ale na internet unikl věryhodný instalační baliček APK s chystaným správcem plochy Pixel Luncher. O kterém se už dříve spekulovalo jako lanchueru právě pro novou řadu referenčních zařízení.

Tři barevné varianty nového telefonu Google Pixel

Nově představené telefony by měly být hned dva, mělo by se jednat o modely s označením Pixel a Pixel XL. Oba modely by měly dostat 4 GB RAM, 32 GB vnitřní uložiště a procesor Snapdragon 820 nebo dokonce 821. Lišit se mají hlavně velikostí obrazovky a jejím rozlišením. Už podle předešlích zpráv by měla oba telefony vyrobit společnost HTC. Vítanou novinkou by měl být i nový tablet se 4 GB RAM od společnosti Huawei.

Zaujal vás Google Nexus 6P? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Google by měl začátkem října představit nové Nexusy

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Android 7.0 už má oficiální název. Která zařízení se ho dočkají? -
Zaujal vás Google Nexus 6P? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>