Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 se daří, na úkor LG G2

O Google Nexus 5 je opravdu veliký zájem. Telefon nabízí velmi dobré specifikace, čistý android a v zemích, kde je dostupný skrze Google Play, ho je možné pořídit i za vynikající cenu. Komu se ale podle všeho moc nedaří, je LG G2, ze kterého Google Nexus 5 vychází.

Podle informací tchajwanských novin Digitimes, se zatím prodala přiblžně 2 miliony zařízení LG G2. Přitom LG mělo v plánu prodat přes 10 miliónů tohot zařízení. Přesto LG tvrdí, že prodeje LG G2 jsou dobré. Podle všeho za špatné prodeje může Google Nexus 5. O tento model je nyní veliký zájem a jeho výrobcem je právě LG. Který tento model postavila na své vlajkové lodi LG G2.

Google Nexus 5 vs. LG G2

O Google Nexus 5 je veliký zájem především díky čistému systému a velmi příznivé ceně na vybraných trzích, na kterých se dá pořídit skrze Google Play. LG tudíž nijak nestrádá. Ale je jí jasné, že ze spolupráce s Googlem nemusí čerpat donekonečna. Přístím výrobcem zařízení Nexus může být opět jiná společnost a tak se v LG snaží. Již pomalu unikají informace okolo připravovaného modelu LG G3, který by měl být špičkovým zařízením.

Názory k novince Google Nexus 5 se daří, na úkor LG G2

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -