Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus 5 v bílé variantě zachycen na fotografii

Máme tu další produktovou fotografii Nexusu 5. Tentokrát přinášíme snímek, na kterém je tento mobilní telefon v bílém barevném provedení. Tato verze by měla být běžně dostupná a měla by se oficiálně prodávat. Uvidíme, jestli se dočkáme i v České Republice.

Nedávno se na internetu objevily také fotografie krabiček Nexusů 5. Je na nich vidět i tato bílá varianta, jen s jedním rozdílem. Na krabičce má totiž telefon bílá pouze záda a předek zůstal černý. Render, který dnes přinášíme vypadá opravdu věrohodně a je dost možné, že se jedná o pravou produktovou fotografii.

Nexus 5 white

Kdy už se konečně Nexus 5 představí oficiálně? Nedávno jsme na tomto webu zveřejnili pár novinek, ve kterých bylo datum představení. Samozřejmě se jednalo jen o spekulace a dnes už víme, že nepotvrzené. Čekat musíme dále. Další zajímavý den, kdy by se Nexus 5 mohl ukázat, je 28. října. Některé zahraniční servery o tomto dnu hovoří jako o poslední možnosti, protože má Google ve zvyku představovat Nexusy právě do konce října.

Nechceme už nic slibovat, radši si na vše počkáme. Co si o bílém Nexusu 5 myslíte Vy? Zaujala by vás tato barevná varianta?

Názory k novince Google Nexus 5 v bílé variantě zachycen na fotografii

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -