Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google představil aplikaci Fotky

Google na své konferenci pro vývojáře Google I/O 2015, která proběhla v minulých dnech, představil novou službu Google Fotky. Tato aplikace se vyčlenila z Google+ a její využívání není podmíněno využíváním sociální sítě G+. Konečně!

Nová aplikace Google Fotky se vyčlenila z Google+ a nabízí svžm uživatelům neomezenou kapacitu pro své fotografie. Aplikace se také dočkala chytrého vyhledávání. Spekulace o tomto kroku se na internetu objevily již před Google I/O, takže se nejednalo o takové překvapení. Aplikace se prýliš nezměnila, opravdu se jen osamostatnila. Dostupný je tedy standartně upload fotek, který můžete povolit i zakázat v nastavení. Fotky budete mít dostupné ve všech zařízeních přihlášených k Vašemu účtu na adrese https://photos.google.com/.

Google

Neomezenou kapacitu můžete využít pro fotografie do velikosti 16mpix. Pokud chcete zálohovat větší fotky, bude se využívat prostor Vašeho disku. Podle nás je ale velikost 16mpix dostačující a znamená to tedy neomezené uložiště fotek na celý život.

Názory k novince Google představil aplikaci Fotky

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -