Google vydal aktualizaci na Android 4.4.2

Nejsou to ani dva týdny od doby, kdy Google vydal aktualizaci svého nového operačního systému Android 4.4.1 a již je tu nová verze 4.4.2, která přináší řadu zajímavých oprav a vylepšení. V novince naleznete i odkaz na návod pro manuální aktualizaci vašeho zařízení.

Pořiďte si Google Nexus 5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 5 490 Kč. Porovnat obchody.

O vydání aktualizace na Android 4.4.1 jsme vás informovali v novince z minulého týdne Google aktualizuje Nexus 5 na Android 4.4.1. Google ale neotálí a vypustil další aktualizaci Androidu 4.4.2. Ta přináší hlavně spoustu oprav a optimalizuje systém. Aktualizace je nyní dostupná skrze OTA pro všechny Nexusy. Pokud se vám nechce čekat, můžete si aktualizaci nainstalovat manuálně.

Důležitou opravou, kterou Android 4.4.2 přináší je odstranění chyby, která umožňovala restartování, odpojední od sítě a pád aplikace pro textové zprávy na Nexus zařízeních pomocí SMS zprávy.

Pokud nechcete čekat na oficiální aktualizaci, tak si jí můžete na svém zařízení zprovoznit manuálně podle návodu na stránce (pokud je podporováno):
http://www.svetandroida.cz/necekejte-na-ota-aktualizaci-aneb-jak-aktualizovat-nexus-rucne-pres-sideload-update-navod-201312

Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 5 490 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Google vydal aktualizaci na Android 4.4.2

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 5 490 Kč. Zobrazit nabídky >>