Google vydává update pro Android, kterým opravuje 5 kritických chyb

Google se nedávno zavázal k častějším bezpečnostním aktualizacím svého operačního systému Android. A vypadá to, že své sliby zatím opravdu plní. První únorový den vydal bezpečnostní aktualizaci, která opravuje 5 kritických chyb.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 875 Kč. Porovnat obchody.

V pondělí Google vydal opravený Android 6.0.1 Marshmallow v sestavení se jménem MMB29Q. Aktualizace se týká modelů Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 5, Nexus 6 a Nexus 7 (2013). Aktualizace se také dočkaly zařízení tablety Pixel C, Nexus 10 a Nexus 9, dále také přehrávač Nexus player. Ty ovšem dostaly trochu jiné sestavení.

Android 6.0.1 Marshmallow

Pro ty, kterým se aktualizace ještě nenabídla, tak máme tento odkaz. Odkaz pochází přímo ze stránek Google, takže nemusíte mít strach. Ještě musíme dodat, že se jedná o odkazy pro tovární nastavení. Prozatím aktualizaci bezpečnostních problémů, nabídl jen Google pro svá zařízení. Kdy see aktualizace dočkají ostatní modely je zatím ve hvězdách. 

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Google vydává update pro Android, kterým opravuje 5 kritických chyb

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky >>