Huawei Nexus 6P konečně zavítal i do ČR

Google loni nepředstavil jeden, ale hned dva nové Nexusy. První a méně výkonný LG Nexus 5X se u nás začal oficiálně prodávat téměř ihned, ale výkonnější a větší Huawei Nexus 6P si k nám našel oficiální cestu až nyní a pouze v základní variantě s 32 GB.

Cena ale moc nepotěší, u nás si můžete základní variantu s 32 GB pořídit za cenu 17 990 Kč. V zahraničí by vás tato varianta vyšla na cca 12 500 Kč a 64 GB varianta jen 13 600 Kč. S dostupností 128 GB varianty je to velmi komplikované, je totiž skoro všude beznadějně vyprodaná. Je smutné, že se tento super telefon do prodeje oficiální cestou dostane až téměř po půl roce od svého představení.

LG Nexus 5X a Huawei Nexus 69

Jako první si Huawei Nexus 6P do svého portfólia přidal e-shop Alza.cz. Nexus 6P je už nějakou dobu dostupný třeba na Slovensku a to dokonce v oficiální nabídce operátora O2. Tam vyjde na 698 EUR, tedy ještě asi o 800 Kč víc než u nás. Stále ale Nexus 6P patří k nejvýkonějším smartphonům současnosti a hold si budeme muset připlatit.

Názory k novince Huawei Nexus 6P konečně zavítal i do ČR

  • Roman Vlček -

    Po představení mně zaujal, ale to, že tu nebyl k dostání a Nexus 5X ano, tak jsem si pořídil Nexus 5X. O ceně se vyjadřovat nebudu. :/

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -