Letošní Nexus(y) vyrobí HTC a dostanou technologii 3D Touch

Letos se na internetu spekuluje o tom, kdo vyrobí nový Nexus pro firmu Google. Zdá se, že to bude letos firma HTC, která již má zkušenosti s výrobou vůbec prvního Nexusu One.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 875 Kč. Porovnat obchody.

Loni jsme se vůbec poprvé dočkali dvou nových Nexusů, namísto jen jediného. Konkrétně se jednalo o modely Nexus 5X, za kterým stála společnost LG, a Nexus 6P, který si vzala na starost čínská společnost Huawei. Letos by měla být výroba Nexusů svěřena společnosti HTC, s tím, že by nové Nexusy měly podporovat technologii 3D Touch, jejíž podporu nabídne nový Android N.

Technologii 3D Touch zatím můžeme najít zatím jen u iPhonů 6S a 6S Plus. Téměř identickou technologii nabídl i Huawei u svého modelu Mate S, ale nazvanou Force Touch. Ale tento model se zatím neprodává. Zajímavé bude sledovat rozšíření této nové technologie pro ovládání po integraci přímo do operačního systému Android N.

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Letošní Nexus(y) vyrobí HTC a dostanou technologii 3D Touch

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky >>