Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Letošní Nexusy nebude vyrábět jenom HTC,

Podle předešlých spekulací mělo letošní Nexusy vyrobit HTC. Tyto informace ale narušila Charlene Munilall, generální manažerka spotřebitelské skupiny Huawei pro Jižní Afriku. Podle ní i Huawei letos opět vyrobí jeden z Nexusů. Takže kolik jich vlastně letos nakonec bude?

Pořiďte si Google Nexus 6P v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 899 Kč. Porovnat obchody.

O tom, že letos dostala na starost výrobu hned dvou nových Nexusů společnost HTC a získala přednostní právo na další dva roky, jsme Vás informovali v článku: Letošní Nexusy má mít na starosti HTC, které dostalo tříletou exkluzivitu. Nyní ale přišla s hodně nečekanou informací manažerka Huawei pro Jižní Afriku, podle ní totiž Huawei letos opět vyrobí jeden z Nexusů. Informace samozřejmě není úplně jistá, ale po obrovském úspěchu loňského Nexusu 6P se tomu nelze divit.

Nexus zařízení

Letos by měly být představeny dva nové Nexusy, opět dražší lépe vybavenný model z řady Nexus P a levnější méně vybavenný Nexus X. Huawei by se mohlo opět zhostit výroby výkonnějšího modelu Nexus P. O výrobu levnějšího Nexusu X by se mohla postarat zmiňovaná společnost HTC. K představení dojde po roce letos v září, takže je ještě dost času pro všemožné úniky a spekulace. O těch Vás samozřejmě budeme informovat.

Zaujal vás Google Nexus 6P? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Letošní Nexusy nebude vyrábět jenom HTC,

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 6P? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>