LG letos nevyrobí nový Nexus, zaměří se na vlastní portfólio

Server CNet citoval mluvčí jihokorejského výrobce, podle ní by se letos LG nemělo účastnit výroby nového Nexusu. Společnost by se měla letos více soustředit na své portfólio. LG má za sebou zařízení Nexus 4, Nexus 5 a Nexus 5X.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 875 Kč. Porovnat obchody.

LG by letos měla představit svůj nový vlajkový model LG G5, na který se chce více soustředit. Proto se nebude letos účastnit výroby nového Nexusu. LG je ale se spoluprací s Googlem velmi spokojeno. Už se stejně jako každý rok, spekuluje o dalším výroci nového Nexusu. Zatím to vypadá na společnosti HTC, která má za sebou výrobu úplně prvního Nexusu, Nexus One. Otázkou taky zůstává, kolika nových Nexusů se letos dočkáme.

Google Huawei Nexus 6P

Mluvčí se také vyjádřila tak, že se vrací do obchodů hodinky Watch Urbane LTE 2. generace. Také prozradila, že u chytrých hodinek již bude společnost sázet na Android Wear, nikoliv i na svůj webOS. LG se také již nechystá představit novou generaci své mobolní řady G Flex. 

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince LG letos nevyrobí nový Nexus, zaměří se na vlastní portfólio

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky >>