Nexus 4 nyní levnější o 25% na Play Store

Zatím poslední představený Nexus 4 od LG se pomalu chystá do důchodu. Již na podzim by měl být představen jeho nástupce Nexus 5. A proto se Google rozhodl vyprázdnit sklady a stlačil cenu o 25% ve svém obchodu Google Play Store.

Pořiďte si Google Nexus 5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 3 490 Kč. Porovnat obchody.

To, že již na podzim bude představen nový Nexus 5 již není pochyb. Dlouho se spekulovalo o výrobci nového Nexusu. Nakonec to vypadá na společnost LG, která vyráběla i předchozí a současný model Nexus 4. Poslední Nexus se nestal prodejním trhákem a to hlavně díky dlouhodobé nedostupnosti na hlavních západních trzích a díky tomu, že na další trhy přišel po dlouhé době. Jinak se jedná o výborný telefon bez kompromisů.

Nyní se Google a LG rozhodli připravit půdu pro jeho nástupce a současný model zlevnili o 25% ve všech zemích, kde je telefon dostupný skrze distribuční kanál Googlu Play Store. Bohužel pro nás, Google Play Store v ČR prodej zařízení nenabízí a v dohledné době ani nabízet nebude. Sleva se ale týká našich sousedů v Německu, kde například 8GB verze nyní stojí 199 eur. Sleva by se měla týkat konkrétně Austrálie, Kanady, Německa, Severní Koree, Španělska, USA a Velké Británie.

Lze předpokládat, že zlevnění na těchto trzích se dotkne i nás. Nelze asi očekávat, že by se tu Nexus 4 začal prodávat o 25% levnějc, ale přece jen by mohla být konečná cena velmi příjemná. Teď se už jen rozhodnout, zda-li si koupit Nexus 4 za lákavou cenu, nebo počkat na to, co si pro nás Google a LG připravili na podzim v podobě Nexusu 5.

Příspěvek Google Play na twitteru:

We've lowered the price of #Nexus4. Get it for 25% off or more in Australia, Canada, Germany, Spain, Korea, US, UK: http://t.co/g8vIKtBC9N

— Google Play (@GooglePlay) August 28, 2013
Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nexus 4 nyní levnější o 25% na Play Store

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky >>