Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 5 jako upravená verze LG Optimus G2?

S blížícím se očekávaném představení nové generace chytrého mobilního telefonu Nexus 5 se ukazuje, že výrobcem bude nakonec společnost LG. Na internet totiž čerstvě unikli fotografie údajného prototypu.

Podle posledních informací, které přinesl zahraniční zpravodajský server tinhte.vn, zřejmě nakonec nový model Nexusu pro Google vyrobí LG. Stejně tak jako poslední verzi Nexus 4. Nepotvrzují se tak spekulace o tom, že nový Nexus si Google vyrobí sám skrze svoji dceřinou společnost Motorola. Server tinhte.vn mimo jiné nedávno zvěřejnil video, na kterém byl ještě tehdy nepředstavený model Moto X od Motoroly, proto se dají informace považovat za důvěryhodné.

Podle informací bude nový Nexus 5 vycházet z top modelu LG Optimus G2. Jeho předchůdce Nexus 4 vychází z LG Optimus G. U Nexusu 5 ale tentokrát nastane více změn. Narozdíl od LG Optimus G2 nebude mít na zadní straně žádná tlačítka, ani foťák umístěný na středu. Displej by měl být dle očekávání Full HD, dále by měl být telefon vybaven fotoaparátem s 10MPx nebo 13MPx, procesorem Snapdragonem 800, NFC a 2 GB RAM.

preview verze Google Nexus 5

Server 9to5google.com navíc zveřejnil fotografii údajného prototypu Nexusu 5. Na fotografii je přístroj s logem LG, plastovými zády a fotoaparátem na středu. Proto tu vyvstávají pochybnosti o tom, zda-li se jedná opravdu o Nexus 5, nebo ne. Je třeba brát ohled i na to, že by se mělo jednat pouze o prototyp a finální podoba telefonu může být úplně jiná.

Názory k novince Nexus 5 jako upravená verze LG Optimus G2?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -