Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 5 ještě nepředstaven, jako by se po něm slehla zem

Včera 15. října se měl na veřejnost představit Nexus 5 od firmy Google. Vše vypadalo velice nadějně a hlavně Android fanoušci si tento datum zapsali do svých kalendářů. Nakonec se ale velké představení nekonalo a Nexus 5 nikde. Nepíše se o něm ani na zahraničních serverech, nikdo nic neví. Objevily se ale další spekulace o datumu, kdy se nakonec Nexusu 5 máme dočkat.

Do večerních hodin jsme čekali a sledovali snad celý zahraniční internet. Nikde se ale o Nexusu 5 neobjevila ani zmínka. Je tedy vidět, že o něm nikdo nic neví. Našli jsme ale další spekulace, které poukazují na datum 18. října.

Právě v tento den by měl být Nexus 5 konečně představený veřejnosti. Upozorňujeme, že se opět jedná jen o další spekulaci. Je možné, že vše dopadne stejně, jako včera, kdy se nakonec veliká show nekonala. Google nás klidně může překvapit a zveřejnit tento mobilní telefon nárazově z čista jasna. Nikdo neví.

Co Vám můžeme stoprocentně slíbit? Nexus 5 bude na světě do Vánoc. Bylo by dost nelogické tento mobilní telefon představovat po největších svátcích, kdy jde elektronika i jiné zboží nejlépe na odbyt. Teď nezbývá nic jiného, než čekat a čekat.

Názory k novince Nexus 5 ještě nepředstaven, jako by se po něm slehla zem

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -