Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 5 se dočkal mírného vylepšení - srovnáváme rozdíly

Nexus 5, který pro Google vyrábí firma LG, se dočkal pár drobných úprav konstrukce, které mají zlepšit uchycení ovládací kolébky hlasitosti a zvětšit otvory reproduktoru tak, aby byl produkován kvalitnější zvuk. Pojďte se podívat na fotografie, kde je vše vidět.

LG Nexus 5 se stal hitem hlavně v USA, kde je jeho cena absolutně bezkonkurenční v poměru cena / výkon. I u nás je tento mobilní telefon velice žádaný, s cenou je to ale horší. Mnoho uživatelů si hned po startu prodeje stěžovalo na horší kvalitu zvuku a na podivné chrastění při hovorech. To by to nebyl Google, aby se nepokusil o nějaké řešení.

Horší kvalita reprodukovaného zvuku byla vyřešena zvětšením otvorů reproduktorů na dolní hraně zařízení. Na fotografiích o kousek níže vidíte srovnání Nexusu 5 před a po vylepšení. Ve spodu je původní Nexus 5 a na něm leží aktualizovaný model.

Nexus 5 reproduktor dírky

Dále bylo vylepšeno uchycení tlačítek na bocích telefonu (vypínací a ovládání hlasitosti). Spodné Nexus je starý typ, nahoře je nová verze. Na první pohled je vidět, že na aktualizovaném Nexusu 5 jsou tlačítka do těla telefonu více zapuštěna a tolik nevyčnívají.

Nexus 5 vylepšení

Nexus 5 vylepšení

Názory k novince Nexus 5 se dočkal mírného vylepšení - srovnáváme rozdíly

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -