Nexus 5 zachycen na rendrech

Nedávno byl americkým úřadem FCC schválen nový mobilní telefon, který nese označení LG D820, podle všeho by se mělo jednat o kódové označení nového Nexusu 5. To by znamenalo, že představení toho telefonu je opravdu na spadnutí.

Pořiďte si Google Nexus 5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 3 490 Kč. Porovnat obchody.

Dnes již není pochyb o tom, že dalším výrobcem nového Nexusu bude opět LG. Nedávno jsme vám ukázali pravděpodobnou verzi nového Nexusu na videu z představení nového Androidu, které pochází přímo od Googlu.

Nyní se objevují další informace a především parametry. Mnoho lidí určitě nepotěší to, že Nexus 5 nebude mít vyjímatelný akumulátor, dočkáme se opět pevného zabudování, stejně tak jako u Nexusu 4. Mimo to bude ale zařízení po technické stránce velmi povedené.

Podle předchozích spekulací by měl telefon pohánět procesor Snapdragon 800. Za zmíňku také stojí především podpora LTE, nového Wifi standartu, Bluethoot 4, NFC a bezdrátové nabíjení. Dále bude disponovat 4,97" displejem s FullHD rozlišením a úhlopříčkou 126 mm. Akumulátor by měl mít kapacitu 2300 mAh. Rozměry by měli být 131.9×68.2mm, tloušťka nebyla zatím uvedena.

Snad se již brzy dočkáme tohoto nového zařízení s novým Androidem 4.4 KitKat. Doufejme, že nás mimo jiné uchvátí i kreativní cenou a dostupností.

Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nexus 5 zachycen na rendrech

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky >>