Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 5X jde do prodeje nejen v ČR

Konečně jsme se dočkali informací o dostupnosti nového Nexusu 5X oficiální cestou pro Českou Republiku. Datum startu prodeje je naplánovaný na 9. listopadu pod taktovkou společnosti LG. Tento mobilní telefon to ale nebude mít snadné hlavně díky vyšší ceně.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 19 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Nejlevněji Nexus 5X zakoupíte v USA. Pokud ale nemáte možnost nákupu za "velkou louží" stejně jako většina lidí, budete si tento telefon muset pořídit za naše české ceny. Nexus 5X ve variantě  16GB bude stát 12990 Kč. Větší varianta s 32 GB dokonce 14300 Kč. Nejlepší je, že v USA pořídíte 32 GB variantu za cenu, kterou by u nás stála 16 GB verze.

Dále proti Nexusu 5X stojí například telefon LG G4, které je levnější a ani loňský model LG G3 nezaostává výbavově a ani kvalitou za Nexusem 5X. Výhoda telefonů od Google je samozřejmě čistý Android, dlouhá podpora aktualizací a dříve to bývala i příznivá cena. Doufáme, že Nexus 5X časem zlevní alespoň pod 10000 Kč.

Co si o novém Nexusu a jeho ceně myslíte vy? Podělte se v komentářích.

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 19 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nexus 5X jde do prodeje nejen v ČR

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 19 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>