Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 6P lze jednošu zlomit

Jeden z uživatelů YouTube zveřejnil video, na kterém vzal Nexus 6P a celkem jednoduše jej zlomil. Testy výdrže telefonů, nebo-li tzv. crash testy, jsou v poslední době celkem populární. Ale není to levná sranda, tak doporučujeme je nenapodobovat.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 19 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

YouTuber telefon nejdříve ožehnul plamenem a poškrábal, takže se test nepovažuje za zcela objektivní, kvůli tomu, že mohl být už testy oslaben. Takže tento test může vyvolávat více otázek, než odpovědí. Pro takto drahý telefon není ohybání moc dobrá vizitka. Nicméně na popularitě mu to nejspíš neubralo, o Nexus 6P je obrovský zájem a to není ve většině světa, včetně České a Slovenské republiky, ještě ani dostupný.

Nexus 5X crash

Testující uživatel tedy šel a koupil si nový Huawei Nexus 6P. Potom ho před kamerou rozbalil a během chvíle bez použití dalších věcí ho zlomil. Ve videu se objeví ještě jeden stejně zloměný Nexus 6P. Otázkou zůstává, jakou cenu má takový crash test, nikdo nebude telefon přeci naschvál lámat.

Video si můžete prohlédnout níže:

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 19 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nexus 6P lze jednošu zlomit

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 19 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>