Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nexus 6P v česku zatím nebude

Podle posledních informací se s Nexusem 6P v České Republice zatím bohužel nepočítá. Proč? Pro Google tento telefon vyrábí firma Huawei, která chce veškerou pozornost nasměrovat na svůj nový model Mate S. Nexus 6P se tedy nebude oficiální cestou prodávat v zemích, kde nefunguje Google Store.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 19 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Není ale důvod truchlit. Pokud jste si Nexus 6P zamilovali a těšili se na něj, můžete si pro něho zajet do sousedního Slovenska, nebo Německa. Také bude tento telefon dostupný neoficiálně v různých eshopech a obchodech, kde bude k dispozici verze pro jinou zemi. To samozřejmě ničemu nevadí, záruku poskytuje obchod, kde telefon nakoupíte.

Doufáme, že se Google rozhodne pro zavedení svého obchodu s telefony a příslušenstvím i k nám do České Republiky. Zajistí to příznivější ceny a dostupnost modelů, které jsme si museli doposud shánět v zahraničí a nebo neoficiálně.

 

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 19 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nexus 6P v česku zatím nebude

  • Tadeáš Turský -

    Nechápu proč to na Slovensku jde a u nás ne ?! Google by tady měl otevřít svůj obchod, myslím si že ne jednomu by to udělalo velkou radost. Na tento model se těším pěkně dlouho a teď řeknou že nebude k prodeji. No hrůza!

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 19 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>