Nový Android N se interně nazývá „New York Cheesecake“

Každá verze Androidu se kromě čísla verze označuje i jménem, které je vždy odvozeno od nějaké laskominy. Příští verze Androidu ponese název po nějaké laskomině, která začíná na písmeno N. Interně se prý pracuje s názvem New York Cheesecake.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 875 Kč. Porovnat obchody.

Pojďme se podívat do minulosti, například Android 5.0, původně označovaný jako Android „L“, nesl kódové označení „Lemon Meringue Pie“. Avšak později, těsně před vydáním finální verze, dostal oficiální komerční jméno „Lollipop“. Poslední vydaná verze Android 6.0, šla v abecedě dál. Interně byla označována jako „Macadamia Nut Cookie“, nakonec získala označení „Marshmallow“. Z toho vyplývá, že označení „New York Cheesecake“ nemusí být finální.

Android Nutella

Aktuálně se nejvíce mluví o značení „Nutella“, ale toto označení je názvem komerčního produktu, nikoli obecné pochutiny. Ale už jsme se takového označení dočkali v minulosti u verze 4.4 KitKat. Na odpověď si budeme muset počkat do letošního Google I/O, kde Google představuje nové verze svého operačního systému. Zatím se ani neví, zda-li půjde o verzi 7, nebo jen dojde k desetinému posunu.

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nový Android N se interně nazývá „New York Cheesecake“

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 875 Kč. Zobrazit nabídky >>