Oficiální příručka pro Android 4.4 zdarma ke stažení

Google se svým novým operačním systémem Android 4.4 KitKat udělal krok, který určitě mnohé z nás potěší. Vydal totiž poprvé oficiální příručku a učinil tak elektronickou cestou. Každý si ji tedy může zdarma stáhnout skrze obchod Google Play Books.

Pořiďte si Google Nexus 5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 3 490 Kč. Porovnat obchody.

Google skrze svůj obchod Google Play Books zveřejnil oficiální příručku pro Android 4.4 KitKat, kterou si může kdokoli zdarma stáhnout. Příručka se jmenuje Android Quick Start Guide, 4.4 KitKat a na 53 stránkách vás provede novým operačním systémem Android 4.4 KitKat.

Android Quick Start Guide, Android 4.4 (KitKat)Android Quick Start Guide, Android 4.4 (KitKat)Android Quick Start Guide, Android 4.4 (KitKat)

Příručka vás seznámí s novými funkcemi nové verze operačního systému. Ideální je pro uživatele, kteří přecházejí z nějaké starší verze systému, podrobně vás provede a seznámí s novým systémem a upozorní na důležité věci, které se oproti předchozím verzím změnily. 

Knihu si můžete zdarma zakoupit a poté stáhnout, nebo rovnou přečíst v prohlížeči na Google Play Books - Android Quick Start Guide, Android 4.4 (KitKat).

Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Oficiální příručka pro Android 4.4 zdarma ke stažení

  • Oldřich -

    Příručku jsem se marně snažil stáhnout na PC i tablet podle výše uvedeného postupu. Ani pod uvedeným názvem jsem ji na Google Play Books nenašel. Čert aby vzal celý android.

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 3 490 Kč. Zobrazit nabídky >>