Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Po Nexusu 6P se v Americe jen zaprášilo

To, že po novém a větším z dvojice Nexusu bude zájem se dalo očekávat, ale takový veliký zájem možná nikdo neočekával. Po novém Nexusu 6P se v Americe opravdu jen zaprášilo. Prodány jsou nekompromisně všechny varianty Nexusu 6P.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Kdo dřív příjde, ten dřív mele a v této situaci to platilo dvojnásobně. Úspěch to je o to větší, že na spoustě trzích, včetně toho našeho, se Nexus 6P ještě nezačal skrze oficiální cesty prodávat. Pokud někdo patří mezi šťastlivce a nový Nexus si stihl objednat, možná na něj bude čekat několik týdnů. Vyprodány jsou všechny tři barevné a tři kapacitní varianty, tj. 32 GB, 64 GB a 128 GB varianta. 

Google Nexus 6P vyprodán

Otázkou je, zda-li byl zájem nečekaně obrovský, nebo Google narazil na volné výrobní kapacity čínského Huawei. Případní zájemci asi příjdou i o akci 50 USD na nákup v obchodu Google  Play. Ta totiž trvá jen do 25. října. Otázkou zůstává, kdy bude Nexus 6P opět dostupný. Pro případné zájemce po Nexusu 5X máme dobrou zprávu, ten je totiž dostupný ve všech barevných i kapacitních variantách a lze ho už zakoupit i u některých českých prodejců.

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Po Nexusu 6P se v Americe jen zaprášilo

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>