Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Tak už je tady. Nexus 5X jde do prodeje, ale ty ceny nepotěší

Tak jeden z dvojice nových Nexusů, konkrétně Nexus 5X, po delším čekání konečně dorazil na náš trh. Ceny ale nepotěší, jsou větší než se předpokládalo. Dostupná je navíc pouze 32 GB varianta. Navíc žádanější Nexus 6P je stále v nedohlednu.

Pořiďte si Google Nexus 5X v jednom z 17 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

První kdo ohlásil dostupnost nového Nexusu 5X je e-shop Sunnysoft. Ten černou i bílou variantu s 32 GB vnitřní paměti ocenil na poměrně vysokých 14 290,- Kč. Stejnou cenu ohlásily i další velké e-shopy Alza a CZC. Ti ale nový Nexus očekávají během příštího týdne. Třeba 16 GB varianta se bude v České republice prodávat za cenu okolo 13 000,- Kč. Konkrétní termín dostupnosti ještě zatím není znám. Připomeňme, že dostupnost Nexusu 6P nebyla výrobcem zatím potvrzena.

LG Nexus 5X vs. Huawei Nexus 6P

Zajímavé je to, že výrobce druhého z Nexusu (Huawei), na své facebookové stránce zveřijnil příspěvek lákající na zakoupení nového Nexusu 6P. Ale platí to, že je zatím jen prodáván na vybraných trzích a i tam se můžeme zatím setkat s jeho nedostupností. Souvisí to s velkým zájmem. Níže se můžete podívat na graf ceny Nexusu 5X ve 32 GB variantě na výše zmiňované Heurece:

Graf ceny produktu LG Nexus 5X H791 32GB poskytuje server Heureka.cz

Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Tak už je tady. Nexus 5X jde do prodeje, ale ty ceny nepotěší

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -
Zaujal vás Google Nexus 5X? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 17 českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>