Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Unikla další fotografie Nexusu 5

Na internetu se to vždy před vydáním nových telefonů hemží fotografiemi a uniklými informacemi, které jsou zaručeně pravdivé. Dnes bychom Vám rádi ukázali novou uniklou fotografii Nexusu 5, který bude představen už za 2 týdny. Jedná se doposud o nejkvalitnější fotografii tohoto očekávaného přístroje.

Google Nexus 5 bude vyrábět firma LG. Na světlo světa bude tento mobilní telefon představen už za 2 týdny - konkrétně 14 října. Co se týče parametrů, Nexus 5 je na tom opravdu dobře. Nabídne čtyřjádrový procesor Snapgragon 800 s taktem každého jádra 2,3 GHz. K dispozici bude také 2 GB operační paměti RAM, což už je dnes standartem.

Google Nexus 5 leaks

Dále bude Nexus 5 disponovat pětipalcovým FullHD displejem. Potěší podpora LTE, NFC či baterie s kapacitou 2300 MAh, který by měla zajistit pěknou výdrž na jedno nabití. Fotoaparát bude mít údajně rozlišení 8 nebo 13 Mpix. Velice se těšíme na optickou stabilizaci obrazu, která se může hodit a zkvalitní pořizování fotografií. Uvidíme až při představení, přesné parametry Vám včas zveřejníme v aktuální novince.

Názory k novince Unikla další fotografie Nexusu 5

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -