Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Uniklé specifikace nových Nexusů

Nové Nexusy mají být představeny již za pár dní, konkrétně už v Úterý. Jasné už je to, že menší z Nexusů vyrobí LG, které vyrobilo i předloňský Nexus 5. Nový má nést označení Nexus 5X. Druhý představí Huawei a ponese označení Nexus 6P.

Přinášíme Vám uniklé informace o nový Nexusů 5X a 6P. Nexus 5X má být menší a má ho vyrobit LG, který už s výrobou Nexusu má zkušenosti. Vyrobilo totiž předloňský Nexus 5. Nový Nexus má být představen v černé, bílé a ledově modré. O chod telefonu se postará šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 o frekvenci 1,8 GHz, ten doplní 2 GB RAM. Ještě víme, že se můžeme těšit na 2700mAh baterii, čtečku otisků prstů, 16 a 32 GB variantu. A dále zadní 12,3 MPx a 5 MPx fotoaparát.

Nexusy

Na přední straně Nexusu 6P najdeme 5,7palcový QHD displej. Nad i pod displejem najdeme reproduktory. I větší Nexus dostane čtečku otisků prstu, ale také osmijádroví procesor Qualcomm Snapdragon 810 a 3 GB RAM. Nabízen bude v 35 GB, 64 GB i 128 GB variantě. Ovšem i v případě druhého Nexusu se nemůžeme těšit na slot pro paměťové karty. Oba dostanou samozřejmě i nejnovější Androidu 6.0 Marshmallow.

Názory k novince Uniklé specifikace nových Nexusů

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Google zřejmě už 4. října představí úplně nový operační systém Andromeda -
Google by měl začátkem října představit nové Nexusy -
Google chce asi ukončit řadu Nexus, ale nahradí jí něčím novým -
Nový a zatím nepředstavený Nexus Sailfish uniká na fotografiích -
Nexus Sailfish se objevil v benchmarku GFXBench -