Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Nový Android M bude představen na Google I/O 2015

Teprve nedávno došlo k uvolnění nové verze operačního systému Android 5 Lollipop. Výrobci na něj začali aktualizovat své vlajkové lodě a aktualizační vlna není rozhodně u konce. Google už nám poskytl první střípky informací, podle kterých by nám letos na konferenci Google I/O měla být představena další nová verze.

Pořiďte si Google Nexus 6P v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 899 Kč. Porovnat obchody >>

Máme parametry a fotografie Nexusu 6

Za nedlouho má být představen Nexus 6 spolu s novým Androidem L. Máme pro Vás první render tohoto očekávaného phabletu spolu s parametry. Tento zajímavý únik zveřejnil autor, který na Twitteru dříve publikoval pod přezdívkou @evleaks. Možná i proto se dá tato informace považovat za věrohodnou.

Známe parametry Nexusu X

Představení nového Nexusu X se pomalu blíží a na internetu to vře. Objevují se nové spekulace a zajímavé informace, které postupně odkrývají tajemství dosud nepředstaveného nástupce Nexusu 5. Nedávno byly na internetu zveřejněny technické parametry tohoto mobilního telefonu a tak se s radostí podělíme. Ve zkratce: Nexus X bude opravdu perfektní mobil.

Návod k instalaci Androidu L na Nexus 5

Google na své konferenci Google I/O opět představil novou verzi svého operačního systému, který tentokrát nese označení Android L. Nová verze sebou přináší celou řadu novinek a vylepšení, tou asi nejzásadnější a nejviditelnější změnou je přepracované uživatelské rozhraní. Pokud si chcete nový systém na svém Nexusu 5 vyzkoušet již dnes, máme pro vás návod.