Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Pěkné reklamy na Nexus 5

Nexus 5 je velice povedený mobilní telefon a zaslouží si i kvalitní reklamy, které Google dnes zveřejnil na internet. Důraz se klade především na fotografické schopnosti této novinky. Pojďte se podívat.

Probuzení Nexusu 5 poklepáním na displej

Díky vývojářům z xda developers si můžete na svém novém Nexusu 5 zprovoznit funkci probuzení telefonu dvojitým poklepáním na displej. Podobnou funkcí disponují již Nokia Lumia 1020 nebo LG G2. Vy si jí můžete na Nexusu 5 zprovoznit díky tzv. custom kernelům.

Přehled příkazů pro asistenta Google Now

Je tomu již déle, co Google přišel se svým asistentem pro Android Google Now. Tento pomocník by nám měl přinášet relevantní informace, vždy když je zrovna potřebujeme. S představením nového Nexusu 5 s Androidem 4.4 KitKat se Google Now dočkal značného rozšíření a hlubší integrace. My vám přinášíme přehled podporovaných příkazů.

Barevné obaly pro Nexus 5 v Play Sotre

Google právě ve svém obchodu Google Play Store zahájil prodej nových barevných obalů na svůj nový Nexus 5. Obaly jsou dostupné ve dvou variantách. Dostupné jsou v sekci zařízení, do které bohužel zatím nemáme přístup, ale lze si je zakoupit například v sousedním Německu.

Bezdrátová nabíječka pro Nexus 5 konečně k dispozici

Google Nexus 5 se už nějaký ten pátek prodává. Všichni ale museli čekat až do dnes na novou originální bezdrátovou nabíječku, která na sobě má právě logo Nexus. Pokud si myslíte, že tato nabíječka bude fungovat jen s Nexusem 5, pletete se. Výrobek totiž splňuje QI normu a je kompatibilní s mnoha telefony, které QI podporují.

Stav baterie v procentech v Androidu 4.4

Již dlouhou dobu se čistému Androidu vytýká, že zobrazuje pouze grafické znázornění stavu baterie. Pokud chcete zjistit procentuální stav, tak se musíte dostat až do nastavení. To je ovšem velmi zdlouhavé a nepraktické. V Androidu 4.4 však můžete aktivovat stav baterie v procentech a to bez rootu.

Nexus 8 na fotografii nebyl skutečný

Před pár dny se objevili spekulace ohledně nového tabletu, který by mohl být novým 8 palcovým Nexusem. Spekulace se zakládali na snímcích, které přinesl Android.com, na kterých byl neznámí tablet. Ten vypadal jako Nexus 7, ale byl větší. Nyní se ukazuje, že fotografie byla podvrh.