Google Nexus 6P lze nyní pořídit za cenu již od 11 899 Kč. Zobrazit nabídky >>

Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Oprava problémů s hlasitostí

Poté, co si několik majitelů nového Nexusu 5 stěžovalo na problémy s hlasitostí Google oznámil, že již pracuje na nápravě. Ta by měla přijít společně s opravou fotoaparátu v nové subverzi operačního systému Android 4.4.1 KitKat.

Vylepšení fotoaparátu Nexusu 5

Pokud nejste spokojeni s kvalitou fotografií Nexuse 5 a nechce se Vám čekat na oficiální update Androidu, který by měl kvalitu fotek popostrčit kupředu, máme pro Vás tip na zajímavý patche, který výrazně vylepší pořízené fotografie i videa. Stačí stáhnout a flashnout.

Co přinese aktualizace Androidu 4.4.1?

Google Nexus 5 je první mobilní telefon s Androidem KitKat 4.4. Jako je tomu vždy, i v tomto novém Androidu je pár chybiček, které je potřeba opravit. Android 4.4.1 by měl být pro Nexus 5 k dispozici už za chvíli. Pojďte se podívat na to, co by mohlo být vylepšeno.

Pořiďte si Google Nexus 6P v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 899 Kč. Porovnat obchody >>

Všechny Nexusy proti sobě v testu rychlosti

Google Nexus 5 od firmy LG je už týden představen na veřejnosti. Za tu dobu se na internetu objevilo spoustu recenzí a zajímavých videí s tímto telefonem. Přinášíme Vám proto video, na kterém je vidět porovnání rychlostí všech Nexusů od modelu One až po nový model Nexus 5.

Drop test s Nexusem 5

Známý zahraniční server AndroidAuthority nám přináší další drop test, tentokrát s novým Nexusem 5. Na video se můžete podívat v novince. Nexus 5 v něm byl několikrát upuštěn na zem. V testu nedopadl nijak zvlášť dobře, proto si raději na svůj přístroj dávejte pozor, nemuseli by jste ho po pádu poznat.

Dočkáme se nového tabletu Google Nexus 8?

Google teprve minulý týden představil nový telefon Google Nexus 5, který se za jeden víkend téměř vyprodal. Nyní se však již objevují spekulace o dalším připravovaném zařízení do rodiny Nexusů. Mělo by se jednat o 8 palcový tablet, který se objevil na fotografii z oficiálních stránek Androidu.

Nexus 5 téměř všude vyprodaný

Je vidět, že je o nový Nexus 5 enormní zájem. Jeden den byl představen a další den je z něj nedostatkové zboží. V americkém Play Store je momentálně k dispozici jen 32 GB varianta. 16 GB verze Nexusu 5 šla na dračku ve všech zemích. V česku jsou všechny Nexusy vyprodány.