Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Nexus 5 z USA neumí Evropské LTE

Určitě víte, že se dá Nexus 5 zakoupit v zahraničí za nižší cenu, než v České Republice. Nejvýhodnější je samozřejmě nakupovat v USA, kde za 16 GB variantu dáte jen 349 dolarů, což je v přepočtu přibližně 6980 Kč. 32 GB varianta stojí 399 dolarů - tedy 7980 Kč. Pokud se tedy rozhodnete pro dovoz z USA, ušetříte. Má to ale jeden háček, kterým je podpora LTE.

Nexus 5 v ČR v prodeji již dnes

Teprve včera nám Google konečně představil nový Nexus 5. A již dnes výrobce Nexusu, společnost LG, na své dnešní tiskové konferenci oznámila podrobnosti ohledně zařízení, jeho začátku prodeje v České republice a hlavně o ceně. Ta přesahuje až 11 tisíc.

Co je nového v Androidu 4.4 KitKat?

Konečně byl představen Google Nexus 5 a s ním na trh přichází i Android 4.4 KitKat. V tomto článku Vám přinášíme kompletní seznam novinek, který Android 4.4 má. Musíme říci, že se nám nové funkce velice líbí, pojďte se podívat i Vy.

Google Nexus 5 konečně oficiálně představen

Google si s námi dlouho hrál a napínal nás. Nyní jsme se konečně dočkali. Google s LG dnes oficiálně představili novou generaci svého referenčního zařízení Nexus. Jedná se již o pátou generaci tohoto zařízení s čistou verzí nového operačního systému Android 4.4 KitKat.

Unikly další živé fotografie

Aby toho nebylo málo, na internetu se ukázaly další fotky Nexusu 5 v černém barevném provedení. Fotky pochází z Tchaj-wanu a zobrazené zařízení je opravdu Nexus 5 - nejspíše nějaký prototyp, na zadní straně totiž není nápis Nexus.