Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Nexus 5 byl měl být nakonec představen 31.říjen

Mnozí již určitě netrpělivě očekávají nový Nexus 5. O jeho představení se dlouho spekuluje a očekávalo se, že bude představen v průběhu října. Prozatím se ani jedno datum, o kterých se spekulovalo, nepotvrdilo. Nyní to vypadá, že se konečně dočkáme a to již za pár dnů 31.října 2013.

Nexus 5 se objevil na chvíli v Google Play

Konečně známe finální podobu telefonu Google Nexus 5. Díky chybě se tento telefon na chviličku objevil v Google Play. Máme pro Vás oficiální produktovou fotografii i prodejní cenu, která je 349 USD za 16 GB variantu. Pojďte se na Nexuse 5 mrknout - design se opravdu povedl a neoficiální rendery nebyly často moc daleko od pravdy.

Další spekulace - představení už 18. října?

Nexus 5 včera představen nebyl, spekulace se tedy nepotvrdily. Na Google+ stránce KitKat se ale objevil velice zajímavý příspěvek s textem "Everybody dance now!". K tomu obrázek Androidu 4.4 KitKat. Pro mnohé z nás nic podezřelého... Tento příspěvek má ale v sobě ukrytý vzkaz. Jaký? Pojďte se mrknout :)

Nexus 5 ještě nepředstaven, jako by se po něm slehla zem

Včera 15. října se měl na veřejnost představit Nexus 5 od firmy Google. Vše vypadalo velice nadějně a hlavně Android fanoušci si tento datum zapsali do svých kalendářů. Nakonec se ale velké představení nekonalo a Nexus 5 nikde. Nepíše se o něm ani na zahraničních serverech, nikdo nic neví. Objevily se ale další spekulace o datumu, kdy se nakonec Nexusu 5 máme dočkat.

Prodejní cena má startovat na 399 USD

Telefony Nexus vždy startovaly s velice příznivou cenou, na které firma Google téměř nevydělávala. Nexus 4 se začínal prodávat s cenou 299 USD za 8 GB variantu. Nový Nexus 5 má nasadit cenu 399 USD za variantu s 16 GB uživatelské paměti. Známe i ceny Nexusu 4 LTE s dvonásobnou kapacitou paměti. Pojďte se pokochat.

Google Nexus 5 pravděpodobně už zítra

Zítra bude oficiálně představen Google Nexus 5 s operačním systémem Android 4.4 KitKat. V dnešní novince si shrneme vše, co o tomto mobilním telefonu doposud víme. Nebude chybět ani video, na kterém je vidět údajný prototyp ještě se starším systémem s názvem Key Lime Pie.

Unikl servisní manuál a oficiální parametry

Dnes na internet unikl oficiální servisní manuál mobilního telefonu Nexus 5 od firmy Google. Kromě zajímavých informací o čipech a součástkách uvnitř, můžeme vyčíst i oficiální parametry, který tento nástupce legendární čtyřky bude mít. Základní parametry jsme pro Vás vypsali a navíc je doplnili v na našem webu.