Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Unikla další fotografie Nexusu 5

Na internetu se to vždy před vydáním nových telefonů hemží fotografiemi a uniklými informacemi, které jsou zaručeně pravdivé. Dnes bychom Vám rádi ukázali novou uniklou fotografii Nexusu 5, který bude představen už za 2 týdny. Jedná se doposud o nejkvalitnější fotografii tohoto očekávaného přístroje.

Nový Nexus 5 bude představen již 14.října

Google již příští měsíc, konkrétně 14. října, představí nový chytrý telefon Nexus 5. Ten bude následníkem úspěšného Nexusu 4. Současně s tím Google představí novou verzi Androidu, která se nakonec nebude jmenovat Key Lime Pie, ale ponese název oblíbené čokoládové sušenky KitKat.

Nové detailní fotografie Nexusu 5

Představení Nexusu 5 je již na spadnutí. V poslední době se sice objevilo pár informací, ale stále toho moc nevíme. Nyní na internet unikli detailní fotografie Nexusu 5. Nyní je tedy 100% jasné, že výrobcem nového Nexusu bude opět společnost LG. Nepotvrdili se tak spekulace o Motorole.

Nexus 5 na videu přímo od Google

Již brzy by měl být představen nový Nexus páté generace, konkrétně se pak hovoří o říjnu. Do nedávna se množili spekulace o výrobci, nyní to však vypadá jasně na společnost LG, která pro Google vyráběla i předchozí Nexus 4. Nyní byl Nexus 5 poprvé zachycen na videu.

Řada telefonů Nexus aneb jak šel čas

Nový Nexus 5 je skoro na spadnutí, internet je plný spekulací a každý dychtivě hltá každou novou informaci o dalším v řadě Nexusů - o páté generaci tohoto mobilního telefonu. Pojďme se ale společně poohlédnout zpátky na všechny modely této slavné řady. Začneme v roce 2010 modelem Nexus One a projedeme celou linií až k poslednímu Nexusu 5, který spatří světlo světa toto září.

Vyrobí nakonec Nexus 5 LG?

Není tomu ani týden, co Taylor Wimberli na svém profilu na Google+ zveřejnil příspěvek, ve kterém prorokoval, že nový Nexus 5 nevyrobí LG, jak se původně spekulovalo, ale Google vlastněná Motorola. Tento krok se zdál být logický, proto ihned vystřídal spekulace o tom, že nový Nexus bude právě z dílen LG. Nyní se opět vše obrací o 360°.

Vyplatí se custom ROM pro telefony Nexus?

Telefony řady Nexus jsou proslavené hlavné díky tomu, že mají čistý operační systém Android bez grafických nadstaveb a softwarových úprav. Mnoho uživatelů si život bez čistého Androidu nedokáže představit. Sám vlastním LG Nexus 4 a přesto jsem se rozhodl vyzkoušet custom ROM. Rád bych se s Vámi podělil o své poznatky.