Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Nexus 6P v česku zatím nebude

Podle posledních informací se s Nexusem 6P v České Republice zatím bohužel nepočítá. Proč? Pro Google tento telefon vyrábí firma Huawei, která chce veškerou pozornost nasměrovat na svůj nový model Mate S. Nexus 6P se tedy nebude oficiální cestou prodávat v zemích, kde nefunguje Google Store.

Před 5 dny Android oslavil narozeniny

Přesně před 5 dny operační systém Android, oslavil již 8. narozeniny. Tento operační systém, který můžeme najít nejen ve smartphonech a tabletech, ale i v nositelné elektronice, televizích, nebo autech, je tu s námi už takovou dobu. Je důvod slavit?

Google Maps s podporou offline hledání a další novinky

Nová verze Google Map bude podporovat offline režim, ve kterém budete moci vyhledávat a používat navigaci. Tato funkce nám v mapách dlouho chyběla a máme opravdovou radost, že to firmu Google napadlo a že jsme se konečně dočkali. Pokud nechcete čekat na oficiální aktualizaci, můžete si stáhnout instalační APK balíček.

Nexus 5X jde do prodeje nejen v ČR

Konečně jsme se dočkali informací o dostupnosti nového Nexusu 5X oficiální cestou pro Českou Republiku. Datum startu prodeje je naplánovaný na 9. listopadu pod taktovkou společnosti LG. Tento mobilní telefon to ale nebude mít snadné hlavně díky vyšší ceně.