Google Nexus Novinky

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

Google představil aplikaci Fotky

Google na své konferenci pro vývojáře Google I/O 2015, která proběhla v minulých dnech, představil novou službu Google Fotky. Tato aplikace se vyčlenila z Google+ a její využívání není podmíněno využíváním sociální sítě G+. Konečně!

Nové kryty Skrillex Live Case pro Nexus 5, Nexus 6 a další

Společnost Google připravila ve spolupráci se Skrillexem nové kryty pro své modely Nexus 5, Nexus 6 a také pro zařízení, které nabízí ve svém obchodě v zahraničí - tedy pro Galaxy S5, Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Kryty jsou dostupné zatím jen v obchodě Google Play v sekci zařízení, které se Česká Republika snad brzy dočká také.

Hyperlapse videa nejen pro Nexusy

Microsoft tento týden vydal Android a Windows Phone aplikaci pro natáčení hyperlapse videí. Co že to vlastně je? Zjednodušeně stabilizovaná zrychlená videa, která vypadají doslova fantasticky. Pojďte se podívat na ukázky.

Hlasový příkaz "OK Google" funguje v ČR

Před pár dny se některým uživatelům Nexusu 5 zpřístupnil hlasový příkaz "OK Google", který spustí Google Now v režimu, kdy je možné dále mluvit a telefon Vás poslouchá. Doposud tato funkce byla dostupná jen v USA a dalších jiných zemích, než je Česká Republika.